Prisijungę: 0

Telefonas: +370(608)44446

Nariams

Dažnai užduodami klausimai

Šioje skiltyje pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus (DUK) apie UAB SIOS BALTIC veiklą. Jei atsakymo į jums rūpimą klausimą nerasite, pasinaudokite kitomis informacijos gavimo galimybėmis: rašykite mums el. paštu, skambinkite arba atvykite į mūsų biurą. 

Skelbimai Europa
Automobilių pardavimas Europos skelbimuose

Norėdami įsigyti automobilį spauskite PERKU - tai užklausos forma, ar skambinkite mums. Gavę užklausą, išsiųsime patvirtinantį laišką, susisieksime su Jumis. Aptarsime pirkimo procesą. Pieš pasirašant sutartį su Jumis ar Jūsų įmonę, iš kitos pusės UAB TOMIX TRANSPORT - patikimas automobilių pirkimo partneris, neturinti skolų, turinti ilgametę patirtį AUTOMOBILIŲ PIRKIMO SRITYJE, neturinti blogų atsiliepimų, bendradarbiaujame su visais AUTO LIZINGAIS. Išsiaiškiname Jūsų keliamus reikalavimus T.P. Patarsime kaip išsirinkti tinkamą T.P. bei pasiūlysime kelis jūsų ieškomo T.P. variantus. Jums išsirinkus kelias T.P., susisieksime su pardavėju, išsiaiškinsime detaliai viską apie pageidaujamas T.P: (Mums labai svarbu, kad liktumėte patenkinti mūsų darbu ir mus galėtumėte rekomenduoti kitiems, mes stengiamės dėl Jūsų.) Išsiaiškiname: 1. Aptarnavimo istoriją; 2. Aptarnavimo paskutinę datą, bei kas buvo atlikta; 3. Automobilio savininkų skaičių bei kas buvo savininkas; 4. Suteikiamą garantiją automobiliui; 5. Ar automobilis neturi pažeidimų, pabraižymų, kitų defektų. Pasirašius pirkimo-užsakymo sutartį bei Jums apmokėjus avansą (ne mažiau 30%) ar visą sumą už automobilį grynaisiais arba pavedimu į sutartyje nurodytą banko sąskaitą, jį pirksime. Galima mokėti LT, EUR, USD. (Tiksli suma nurodoma sutartyje). Sutartyje nurodoma: automobilio pirkimo kaina, pervežimo mokestis į Lietuvą, paslaugos mokestis. Išsirinktas automobilis vietoje apžiūrimas ir jei nepaaiškėjo užslėptų trūkumų perkamas.

Išsirinkus transporto priemonę (T.P.) bei pasirašius sutartį apmokėjimas turi būti gautas per 5 kalendorines dienas. Į šią įmoką įtraukta: T.P. pirkimo kaina, pervežimo mokestis į Lietuvą, paslaugos mokestis. Jeigu apmokėjimas negaunamas, sutartis netenka galios ir T.P. toliau parduodama Europos skelbimuose. Jei pirkėjas atsisako pirkti T.P. neįmokėjęs įmokos - baudos netaikomos.
Užsakytą transporto priemonę galime pristatyti 24 vanlandas.

Pirkimas yra saugus kadangi mes nevedame pinigų į neiškais nepatikimas transporto priemonės (T.P.) pardavimo įmones, už paimtą pinigų sumą esame visiškai atsakingi, taigi neliksite apgauti perkant T.P. TOMIX TRANSPORT suteikia garantiją T.P. pristatymui, pristatant garantuojame, kad T.P. būklė, pristatymo metu nepakis. Jei, pristatymo metu, T.P. bus pažeista, Jums bus išmokėta žalą kompensuojanti draudimo išmoka.

Gamintojas suteikia automobiliui garantiją. Ši garantija galioja ir Lietuvoje, tačiau reikia teirautis gamintojo atstovybės Lietuvoje. Garantija, turi atitikti šias sąlygas: • automobilis nebuvo apgadintas; • automobilis nenuvažiavo gamintojo nustatytos ridos; • nepasibaigęs garantinis laikotarpis, t.y. automobilis pakankamai naujas. TOMIX TRANSPORT suteikia garantiją automobilio pristatymui. Pristatant garantuojama, kad automobilio būklė pristatymo metu nepakis. Jei pristatymo metu automobilis bus pažeistas, Jums bus išmokėta žalą kompensuojanti draudimo išmoka.

Mokęsčiai papildomi skaičiuojami tuo atveju kai mokęsčiai yra išskiriami. Kitaip tariant kai transporto priemonė (T.P.) parduodamas su PVM ir be PVM arba prie skelbimo yra " * " simbolis. Lietuvoje taikomas PVM 21%, o kitose ES šalyse PVM taikomas 19%, tai sudaro ~2% skirtumą pridedamos prie transporto priemonės kainos. Taigi kai kaina nurodyta BRUTTO šiom T.P. prie kainos pridedamas 21% PVM. Visi skelbimai: "SKELBIMAI EUROPOJE" yra iš ES šalių.

Norėdami rasti reikiamą transporto priemonę (T.P.), užpildykite paieškos lentelę esančią „SKELBIMAI EUROPOJE‘‘ skiltyje. Tuomet, galėsite peržiūrėti paieškos kriterijus atitikusių T.P. techninius parametrus ir nuotraukas. Daugelio automobilių gamyklinę specifikaciją sužinosite paspaudę - detali modelio informacija. Išsirinkus automobilį sužinoti kainą LTL, USD, EUR galite keisdami valiutą. (Skaičiuojama pagal Lietuvos banko kursą.) Norėdami išsamesnės informacijos skambinkite į užsakymų ir konsultacijų centrą tel. 860844446 arba rašykite el. paštu tomas@tomixtransport.com Gavę užsakymą, išsiųsime patvirtinantį laišką, susisieksime su Jumis. Aptarę pirkimo procedūrą, atsiųsime sutartį su pirkimo sąlygomis į Jūsų nurodytą el. pašto adresą. Yra galimybė užsisakyti norimo automobilio detalią istoriją (pažeidimų, avarijų, gedimų, savininkų), kaina - 30 USD. Išsamiau http://www.autocheck.com.

Transporto priemonės (T.P.) pardavimo datos nėra, atsiradus pirkėjui ir įsigijus T.P. skelbimas yra išimamas.
Jeigu nurodyta kaina yra itin maža, ir transporto priemonė (T.P.) be pažeidimų - didelė tikimybė, kad norima apgauti, tai netikras skelbimas. Savo srities profesionalai supranta kada sukčiaujama. Tokios T.P. profesionalų neperkamos, o mėgėjai susigundę skelbimu lieka apgauti ir praranda daugybę pinigų. Norėdami sužinoti realią parduodamos T.P. kainą kreipkitės į užsakymų ir konsultacijų centrą tel. 8 632 80008.
Kirtus transporto piemonei Lietuvos sieną, Jus informuosime telefonu ir elektroniniu paštu, kad po kelių valandų automobilis bus Vilniuje, pristatome į saugomą automobilių stovėjimo aikštelę, Naugarduko g. 100, Vilnius, šalia PASŲ POSKYRIO. Visi automobiliai pristatomi į Vilnių. Susitikę prie pristatyto automobilio perduodame techninį pasą, aptarnavimo knygelę, raktus ir sąskaitą (Pakuotę dokumentų registracijai specialioje įmautėje. Užregistruosite automobilį REGITROJE per 5 minutes. Perduotų dokumentų pakanka atlikti automobilio registracijai). Galima paslauga, visoje Lietuvoje, kai vairuotojas jus paima bei pristato į Vilnių atsiimti automobilio. Pieš nuperkant transporto priemonę suderiname dėl registravimo, kas registruos automobilį. Aptariama dėl transporto priemonės atsiėmimo vietos bei datos. Turite klausimų? Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, suteiksime visą reikiamą informaciją ir pagalbą.

TOMIX TRANSPORT pasirūpina saugiu transporto priemonės (T.P.) pristatymu į Lietuvą, visais reikalingais dokumentais, jų tvarkymu, įregistravimu. Apmokėjimu už T.P. o T.P. kirtus Lietuvos sieną, informuosime telefonu ir elektroniniu paštu bei sutarsime dėl patogaus laiko atsiimti T.P. . Perduosime Jums originalius dokumentus automobilio (šių dokumentų pakanka užregistruoti automobilį). TOMIX TRANSPORT suteikia garantiją T.P. pristatymui. Pristatant garantuojama, kad T.P. būklė pristatymo metu nepakis. Jei pristatymo metu T.P. bus pažeista, Jums bus išmokėta žalą kompensuojanti draudimo išmoka. Iškilus neaiškumams visuomet suteiksime visą reikalingą informaciją.

VIN (Vehicle identification numer) yra transporto preimonę (T.P.) identifikuojantis numeris, kuris atskiria pasirinktą T.P. nuo kitų, tuo metu parduodamų T.P. . Pasinaudodami VIN kodu, internete galite patikrinti T.P. istoriją ir komplektaciją.
Už transporto priemonę geriausia mokėti litais, neturint tokios galimybės - konvertuosime valiutą pagal sutartą kursą, pagal Lietuvos bankuose galiojančius valiutos kursus.
Įsigijus transporto priemonę (T.P.) iš ES reikalavimai tokie patys kaip ir Lietuvoje įsigijus T.P. peregistruojant savo vardu. 1. T.P. privalo turėti kėbulo numerį. 2. Registruojant reikalinga pirkimo - pardavimo sutartis, įgaliojimas, jei registruojate ne savo vardu T.P. 3. T.P. turi būti registruojama VĮ „Regitra“. Registruojant reikalinga: a.) T.P. pristatytoma į apžiūros vietą, tikrinami dokumenai, kėbulo numeris; Pateikiama apžiūros specialistui: b.) automobilio dokumentai; c.) draudimas. Pateikiama prie langelio salėje: b.) automobilio dokumentai; c.) draudimas; d.) pirkimo - pardavimo sutartis; e.) asmens dokumentas, jei reikia įgaliojimas.
Galite. Tačiau transporto priemonę (T.P.) reikalinga skubiai rezervuoti. Rezervacijai reikalinga pasirašyti su kita puse KONTRAKTĄ. Reikalingas avansinis mokėjimas T.P. rezervacijai. Rizikos susijusios su T.P. pirkimu: 1. Parduodama T.P. turės užslėptų pažeidimų; 2. Netikras pardavėjas; 3. Reikalingam atsiskaitymui gali tekti pačiam vykti į užsienį bei iki to laiko T.P. gali būti parduota.
Galite palikti pranešimą pasinaudoję žemiau esančia forma.


Įvežta transporto ptiemonė (T.P.) iš ES registruota VĮ Regitroje su naujais Lietuviškais numeriais gali būti eksploatuojama be techninės apžiūros 7 dienas. Įsigytos T.P. techninę apžiūrą reikia pereiti iš naujo Lietuvoje. Reikalavimai įprasti: 1. T.P. privalo būti techniškai tvarkinga. 2. T.P. privalo turėti galinius rūko žibintus, jei jų nėra, jie privalo būti įrengti. 3. T.P. turi būti įregistruota VĮ „Regitra“. Registruojant reikalinga: pirkimo - pardavimo sutartis, įgaliojimas, draudimas, T.P. automobilio dokumentai. 4. T.P. turi praeiti privalomąją techninę apžiūrą.
Paieškos užsakymas
Apie automobilių užsakymą išsamiau

Norėdami užsisakyti automobilį, pildykite paieškos lentelę esančią Automobilio paieška ar AUKCIONAI EUROPOJE, arba Žinyne . Tuomet, galėsite surašyti visų ieškomų automobilių kriterijus su komentarais bei techninius parametrus. Norėdami išsamesnės informacijos skambinkite į užsakymų ir konsultacijų centrą tel. 860844446 arba rašykite el. paštu tomas@tomixtransport.com. Gavę užsakymą, išsiųsime patvirtinantį laišką, susisieksime su Jumis. Aptarę pirkimo procedūrą, atsiųsime sutartį su pirkimo sąlygomis į Jūsų nurodytą el. pašto adresą.

Automobilio aukcione pardavimo data bus norodoma jums atsiūstame pasiūlyme, padeidaujantys klientai siūlydami savo kainą sudaro galutinę kainą, didžiausią kainą pasiūlęs pirkėjas laimi aukcioną.
Norėdami įsigyti automobilį kurį išsirinkote iš atsiūstų pasiūlymų rašykite mums el-paštu ar skambinkite. Gavę užsakymą, išsiųsime patvirtinantį laišką bei susisieksime su Jumis. Aptarę pirkimo procedūrą, atsiųsime sutartį su pirkimo sąlygomis į Jūsų nurodytą el. pašto adresą. • Automobilis perkamas AUKCIONE. Pieš dalyvaijant aukcione išsiaiškinsime Jūsų reikalavimus automobiliui. Pasirašius sutartį bei Jums apmokėjus, už dalyvavimą aukcione grynaisiais arba pavedimu į sutartyje nurodytą banko sąskaitą, dalyvaujame aukcione. Galite mokėti LTL, EUR, USD. (Tiksli suma nurodoma sutartyje). Sutartyje nurodytas užstatas sudaro 10% kainos. Laikėjus aukcioną apmokama likusi sumą automobilio kurią sudaro: automobilio pirkimo kaina, pervežimo mokestis į Lietuvą, aukciono mokęsčiai, SIOS BALTIC mokestis, atskaičius užstatą. • Automobilis perkamas SKELBIMUOSE. Pieš perkant automobilį išsiaiškinsime Jūsų reikalavimus automobiliui. Pasirašius sutartį bei Jums apmokėjus, už automobilį grynaisiais arba pavedimu į sutartyje nurodytą banko sąskaitą, perkamas automobis. Galite mokėti LTL, EUR, USD. (Tiksli suma nurodoma sutartyje). Automobilio kainą sudaro: automobilio pirkimo kaina, pervežimo mokestis į Lietuvą, SIOS BALTIC mokestis.
Aukcionai Europa
Pigesni automobiliai Europos aukcionuose
Aukcionai, kuriuose mes dalyvaujame Europoje, rengiami draudimo bendrovių. Norėdami rasti reikiamą automobilį pildykite formą. skiltyje „ŽINYNAS‘‘ arba „AUKCIONAI EUROPOJE”. Gavę Jūsų pageidavimus, susisieksime su Jumis ir pradėsime paieškas. Rastus pasiūlymus, kurie atitiko Jūsų kriterijus (parametrus) nuotraukas, atsiųsime Jums elektroniniu paštu. Atrinksime ne mažiau kaip 5 automobilius, atsiųsime Jums techinius parametrus ir nuotraukas su dabartine statymo kaina. Renkantis automobilį nusistatykite maksimalią pinigų sumą, kurią galėsite sumokėti už pasirinktą transporto priemonę. Išsirinkite ne vieną automobilio modelį - taip turėsite didesnę galimybę pasirinkti automobilį iš kelių siūlomų variantų. Norėdami išsamesnės informacijos skambinkite į užsakymų ir konsultacijų centrą tel. 8 632 80008 arba rašykite el. paštu info@siosauto.lt. Gavę užsakymą, išsiųsime patvirtinantį laišką, susisieksime su Jumis. Aptarę pirkimo procedūrą, atsiųsime sutartį su pirkimo sąlygomis į Jūsų nurodytą el. pašto adresą. Yra galimybė užsisakyti norimo automobilio detalią istoriją (pažeidimų, avarijų, gedimų, savininkų), kaina - 30 USD. Išsamiau http://www.autocheck.com Nelaimėjus aukciono išskirtinė sąlyga Jums – nepavykus nupirkti transporto priemonės už sutartą kainą, grąžinamas visas užstatas - 100%, išskyrus skirtumą, kuris susidarė konvertuojant valiutą, jei tai buvo reikalinga.

TOMIX TRANSPORT suteikia garantiją automobilio pristatymui, pristatant garantuojame, kad automobilio būklė, pristatymo metu nepakis. Jei, pristatymo metu, automobilis bus pažeistas, Jums bus išmoketa žalą kompensuojanti draudimo išmoka.

Gamintojas suteikia automobiliui garantiją. Ši garantija galioja ir Lietuvoje, tačiau reikia teirautis gamintojo atstovybės Lietuvoje. Garantija, turi atitikti šias sąlygas: • automobilis nebuvo apgadintas; • automobilis nenuvažiavo gamintojo nustatytos ridos; • nepasibaigęs garantinis laikotartis, t.y. automobilis pakankamai naujas. Kai kurie automobiliai parduodami be garantijos. TOMIX TRANSPORT suteikia garantiją automobilio pristatymui. Pristatant garantuojama, kad automobilio būklė pristatymo metu nepakis. Jei pristatymo metu automobilis bus pažeistas, Jums bus išmoketa žalą kompensuojanti draudimo išmoka.

Aukcione gali dalyvauti tik automobiliais prekiaujančios įmonės. Jūs galite dalyvauti naudodamiesi mūsų paslaugomis.
Kaina už kurią bus parduotas automobilis nuspėti sunku - ji priklauso nuo žmonių, norinčių įsigyti automobilį, kiekio, oro sąlygų ir daugybės kitų faktorių. Tik patyręs specialistas gali nurodyti automobilio pardavimo kainą.

Norėdami dalyvauti aukcione privalote sumokėti dalyvio mokestį, 10% sumos (ne mažesnės nei 500 EUR), už kurią nusprendėte įsigyti pasirinktą automobilį. Mokama grynaisiais arba pavedimu į sutartyje nurodytą banko sąskaitą. Galite mokėti LTL, EUR, USD. Ši įmoka patvirtina Jūsų sprendimą sumokėti visą sumą už pasirinktą automobilį (ji grąžinama nelaimėjus aukciono). Gavę užstatą, patikslinsime maksimalią pinigų sumą, kurią norėsite mokėti už automobilį. Tuomet dalyvausime aukcione Jūsų pasirinktam automobiliui nupirkti. Išankstinis statymas prasideda likus 2 savaitėms iki nurodytos datos. Nuo išankstinio statymo pradeda formuotis pradinė automobilio kaina. Aukcionas vyksta nurodytą dieną internete. Laimėjus aukcioną ir nupirkus Jūsų pasirinktą automobilį pasirašoma pirkimo - pardavimo sutartis. Nedelsiant, tą pačią dieną, privalote į nurodytą banko sąskaitą pervesti likusią pinigų sumą (atskaičius Jūsų sumokėtą užstatą). Tiksli suma bus nurodyta sutartyje. Kainą sudaro: automobilio pirkimo kaina, pervežimo mokestis į Lietuą, TOMIX TRANSPORT mokestis, PVM mokestis, aukciono mokestis.

Išsirinkus automobilį bei pasirašius sutartį, apmokėjimas turi būti gautas nedelsiant, tą pačią dieną. Įmoką sudaro: automobilio pirkimo kaina, pervežimo mokestis į Lietuvą, TOMIX TRANSPORT mokestis, PVM mokestis, aukciono mokestis. Jeigu negaunamas apmokėjimas per 10 dienų, automobilis grąžinamas į aukcioną pakartotiniam pardavimui ir Jūs prarandate visą savo užstatą. Už velavimą atsiskaityti, priskaičiuojama 3% delspinigių, nuo visos turimos sumokėti sumos. Jei Jūsų statoma suma pasirodė mažesnė ir ją "permušė" kiti aukciono dalyviai, šis pirkinys nesiskaito. Tokiu atveju galite naudoti užstatą kito automobilio pirkimui. Jei norite susigrąžinti užstatą jis bus gražintas. Nelaimėjus aukciono išskirtinė sąlyga Jums – nepavykus nupirkti transporto priemonės už sutartą kainą, grąžinamas visas užstatas - 100%, išskyrus skirtumą, kuris susidarė konvertuojant valiutą, jei tai buvo reikalinga.

Jūsų įsigyta transporto priemonė pristatoma per 5 - 20 dienų.
Kirtus transporto piemonei Lietuvos sieną, Jus informuosime telefonu ir elektroniniu paštu, kad po kelių valandų automobilis bus Vilniuje, pristatome į saugomą automobilių stovėjimo aikštelę, Naugarduko g. 100, Vilnius, šalia PASŲ POSKYRIO. Visi automobiliai pristatomi į Vilnių. Susitikę prie pristatyto automobilio perduodame techninį pasą, aptarnavimo knygelę, raktus ir sąskaitą (Pakuotę dokumentų registracijai specialioje įmautėje. Užregistruosite automobilį REGITROJE per 5 minutes. Perduotų dokumentų pakanka atlikti automobilio registracijai). Galima paslauga, visoje Lietuvoje, kai vairuotojas jus paima bei pristato į Vilnių atsiimti automobilio. Pieš nuperkant transporto priemonę suderiname dėl registravimo, kas registruos automobilį. Aptariama dėl transporto priemonės atsiėmimo vietos bei datos. Turite klausimų? Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, suteiksime visą reikiamą informaciją ir pagalbą.

TOMIX TRANSPORT pasirūpina saugiu transporto priemonės (T.P.) pristatymu į Lietuvą, visais reikalingais dokumentais, jų tvarkymu, įregistravimu. Apmokėjimu už T.P. o T.P. kirtus Lietuvos sieną, informuosime telefonu ir elektroniniu paštu bei sutarsime dėl patogaus laiko atsiimti T.P. . Perduosime Jums originalius dokumentus automobilio (šių dokumentų pakanka užregistruoti automobilį). TOMIX TRANSPORT suteikia garantiją T.P. pristatymui. Pristatant garantuojama, kad T.P. būklė pristatymo metu nepakis. Jei pristatymo metu T.P. bus pažeista, Jums bus išmokėta žalą kompensuojanti draudimo išmoka. Iškilus neaiškumams visuomet suteiksime visą reikalingą informaciją.

VIN (Vehicle identification numer) yra transporto preimonę (T.P.) identifikuojantis numeris, kuris atskiria pasirinktą T.P. nuo kitų, tuo metu parduodamų T.P. . Pasinaudodami VIN kodu, internete galite patikrinti T.P. istoriją ir komplektaciją.
Įsigijus transporto priemonę (T.P.) iš ES reikalavimai tokie patys kaip ir Lietuvoje įsigijus T.P. peregistruojant savo vardu. 1. T.P. privalo turėti kėbulo numerį. 2. Registruojant reikalinga pirkimo - pardavimo sutartis, įgaliojimas, jei registruojate ne savo vardu T.P. 3. T.P. turi būti registruojama VĮ „Regitra“. Registruojant reikalinga: a.) T.P. pristatytoma į apžiūros vietą, tikrinami dokumenai, kėbulo numeris; Pateikiama apžiūros specialistui: b.) automobilio dokumentai; c.) draudimas. Pateikiama prie langelio salėje: b.) automobilio dokumentai; c.) draudimas; d.) pirkimo - pardavimo sutartis; e.) asmens dokumentas, jei reikia įgaliojimas.
Mokęsčiai papildomi skaičiuojami tuo atveju kai mokęsčiai yra išskiriami. Kitaip tariant kai transporto priemonė (T.P.) parduodamas su PVM ir be PVM. Lietuvoje taikomas PVM 21%, o kitose ES šalyse PVM taikomas 19%, tai sudaro ~2% skirtumą pridedamos prie transporto priemonės kainos. Taigi kai kaina nurodyta BRUTTO šiom T.P. prie kainos pridedamas 21% PVM. Dauguma aukcionuose parduodamų automobilių be PVM iš ES šalių, registravus automobilį Lietuvoje priskaičiuojams 21% PVM.
Už transporto priemonę geriausia mokėti EUR, neturint tokios galimybės - konvertuosime valiutą pagal susitarimo dieną Lietuvos bankuose galiojanį kursą.
Galite palikti pranešimą pasinaudoję žemiau esančia forma.
Įvežta transporto ptiemonė (T.P.) iš ES registruota VĮ Regitroje su naujais Lietuviškais numeriais gali būti eksploatuojama be techninės apžiūros 7 dienas. Įsigytos T.P. techninę apžiūrą reikia pereiti iš naujo Lietuvoje. Reikalavimai įprasti: 1. T.P. privalo būti techniškai tvarkinga. 2. T.P. privalo turėti galinius rūko žibintus, jei jų nėra, jie privalo būti įrengti. 3. T.P. turi būti įregistruota VĮ „Regitra“. Registruojant reikalinga: pirkimo - pardavimo sutartis, įgaliojimas, draudimas, T.P. automobilio dokumentai. 4. T.P. turi praeiti privalomąją techninę apžiūrą.
Atsakymas - Taip. Transporto priemonės (T.P.) savininkas spendžia ar už pasiūlytą didžiausią kainą jam parduoti T.P., ar dar katrą dalyvauti aukcione ir laukti didesnių pasiūlymų.
Žinynas
Apie automobilių žinyną išsamiau
SIOS AUTO žinyne pateikiama išsami techinė specifikacija apie visus automobilių modelius gamintus nuo 1999 iki 2011 metų. Jums pateikiame automobilio chrakteristikas: spalvą, kėbulo tipą ir kt. Taip pat pridedame išorines ir vidines transporto priemonės nuotraukas.
Norėdami suteikti daugiau informacijos, žinyne pateikiame gamintų automobilių chronologinę seką. Pasirinkę norimą modelį, chronologinėje sekoje, paspaudę tamsiai pilkos spalvos skiltį, išvysite išsamią informaciją apie pasirinktą automobilį. Norėdami palyginti pasirinktus automobilius, pasirinkite du arba tris automobilių modelius. Užpildykite reikiamas skiltis ir spauskite palyginti. Pasirodžiusi informacija leis Jums peržvelgti pasirinktų automobilių panašumus ir skirtumus.